• Адрес магазина: Киевская обл., г. Вишневое, ул. Святошинская, 40

Пистолет Макарова

                    0 reviews / Write a review
27thousand_point000decimal_point00 грн.
  • Brand: Укр. Оборон-Сервис
  • Product Code: ПМР-УОС
  • Availability: In Stock

Description

Пістолет Макарова (ПМ) знаходиться на озброєнні з 1951 р. у деяких країнах колишнього Варшавського Договору, Китаї та ін. Призначений для ведення вогню у ближньому бою та є особистою зброєю офіцерського складу збройних сил та співробітників силових структур держави. У конструкції пістолета використано популярну схему німецького 7,65-мм "Вальтера" РР зразка 1927 р.

Автоматика пістолета діє з урахуванням віддачі вільного затвора, виконаного як рухомого кожуха ствола. Поворотна пружина затвора надягається безпосередньо на ствол. Ударний механізм куркового типу з відкритим курком та двоперою бойовою пружиною, розташованої в рукоятці позаду магазину.

Спусковий механізм допускає ведення лише одиночного вогню. Наявність самовзводу в конструкції дозволяє робити перший постріл, за наявності патрона в патроннику, без попереднього зведення курка. Це підвищує боєздатність зброї, не знижуючи безпеки її перенесення. Прапорцевий запобіжник у тильній частині затвора замикає одночасно курок та затвор з рамкою. Вимкнення запобіжника можна робити великим пальцем руки, що тримає зброю, тобто. керування пістолетом може здійснюватися однією рукою.

Плоский однорядний магазин на 8 патронів розміщується у ручці. Після витрати патронів затвор, за допомогою подавця магазину і затримки затвора, зупиняється в крайньому задньому положенні.

Дана переробка зроблена Укрлборонсервісом вважається кращою, оскільки ствол не переварений, а вставлена ​​тільки втулка звуження. Інші всі запчастини залишаються рідними.

Specification

Пистолеты / Револьверы
Модель ПМР-УОС
Страна производитель Украина
Применяемые боеприпасы 9мм Р.А.
Масса пистолета/револьвера(без патронов), кг 0.73
Емкость барабана, магазина, шт 8
Минимально-допустимая дальность применения по живой цели, м 3,5
Дистанция наиболее эффективного применения, м 5-7
Принцип действия Свободный затвор
Ударно-спусковой механизм Одинарного или двойного действия

Reviews (0)

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good