• Адреса магазину: Київська обл., м. Вишневе, вул. Святошинська, 40

РНР-УОС

                    0 відгуків / Написати відгук
18500 грн.
  • Виробник: Укр. Оборон-Сервіс
  • Модель: РНР-УОС
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Револьвер системи Нагана був розроблений бельгійськими братами зброярами Емілем і Леоном Наган (Nagant). У 1895 році брати Наган взяли участь у конкурсі на право озброєння Російської Імператорської армії. Бельгійські зброярі представили револьвер на базі моделі зразка 1892 року, котра має в своїй основі конструкцію ще 1880-х років. Після низки випробувань і порівняння «Нагана» з іншими револьверами, було вирішено використати російську армію револьвери Нагана двох зразків. Офіцерський з ударно-спусковим механізмом подвійної дії та солдатський з УСМ одинарної дії.

Місткість барабана травматичного револьвера «РНР-УОС» складає 7 набоїв. Вісь барабана вставляється в раму спереду і утримується в ній шомпольною трубкою, встановленою перед барабаном і кріпиться на шийці ствола з можливістю повертатися на ньому як на осі. Барабан оснащений поворотним механізмом, що складається з трубки барабана та пружини. На правій стінці рами розміщується стопорний пристрій барабана, роль якого грає пружні дверцята. У відкритому (відкинутому вбік) положенні дверцят дозволяє заряджати і розряджати револьвер, в закритому закриває камору, запобігаючи випаданню патрона і не даючи барабану прокручуватися проти годинникової стрілки. Механізм револьвера складається з деталей, що виконують функції механізму замикання, ударно-спускового механізму (УСМ) і поворот і насування барабана на ствол - казенника, повзуна, спускового гачка з собачкою і бойової пружини.

УСМ травматичного револьвера «РНР-УОС» курковий, подвійної дії. Бойок шарнірно встановлений на курці, бойова пружина - пластинчаста, двопера, розміщена в ручці. Шептало виконано разом зі спусковим гачком. Запобіжник відсутній, але при ненатиснутому гачку спуску спеціальна деталь не дозволяє бойку стикатися з капсулем. Спусковий гачок забезпечує стопоріння барабана від обертання. При зведенні курок приводить також у дію специфічний замочний механізм, що зсуває барабан револьвера вперед, після чого конуси втулки ствола та камор барабана прилягають практично впритул, зазору немає. Вихідний діаметр втулок камер барабана і діаметр втулки входу в ствол мають однаковий діаметр - 6 мм.

Характеристики

Пістолети / Револьвери
Країна виробник Украина
Модель РНР-УОС
Боєприпаси 9мм пистолетный/револьверный патрон
Маса пістолета/револьвера (без патронів), кг 0,75
Габаритні розміри: довжина/ширина/висота, мм 234/40/140
Ємність барабану, магазину, шт 7
Мінімально-допустима дальність застосування за живою метою, м 3,5
Дистанція найбільш ефективного застосування, м 5-7

Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре