• Адреса магазину: Київська обл., м. Вишневе, вул. Святошинська, 40

Пістолет Макарова

                    0 відгуків / Написати відгук
27000 грн.
  • Виробник: Укр. Оборон-Сервіс
  • Модель: ПМР-УОС
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Пістолет Макарова (ПМ) знаходиться на озброєнні з 1951 р. у деяких країнах колишнього Варшавського Договору, Китаї та ін. Призначений для ведення вогню у ближньому бою та є особистою зброєю офіцерського складу збройних сил та співробітників силових структур держави. У конструкції пістолета використано популярну схему німецького 7,65-мм "Вальтера" РР зразка 1927 р.

Автоматика пістолета діє з урахуванням віддачі вільного затвора, виконаного як рухомого кожуха ствола. Поворотна пружина затвора надягається безпосередньо на ствол. Ударний механізм куркового типу з відкритим курком та двоперою бойовою пружиною, розташованої в рукоятці позаду магазину.

Спусковий механізм допускає ведення лише одиночного вогню. Наявність самовзводу в конструкції дозволяє робити перший постріл, за наявності патрона в патроннику, без попереднього зведення курка. Це підвищує боєздатність зброї, не знижуючи безпеки її перенесення. Прапорцевий запобіжник у тильній частині затвора замикає одночасно курок та затвор з рамкою. Вимкнення запобіжника можна робити великим пальцем руки, що тримає зброю, тобто. керування пістолетом може здійснюватися однією рукою.

Плоский однорядний магазин на 8 патронів розміщується у ручці. Після витрати патронів затвор, за допомогою подавця магазину і затримки затвора, зупиняється в крайньому задньому положенні.

Дана переробка зроблена Укрлборонсервісом вважається кращою, оскільки ствол не переварений, а вставлена ​​тільки втулка звуження. Інші всі запчастини залишаються рідними.

Характеристики

Пістолети / Револьвери
Країна виробник Украина
Модель ПМР-УОС
Боєприпаси 9мм Р.А.
Маса пістолета/револьвера (без патронів), кг 0.73
Ємність барабану, магазину, шт 8
Мінімально-допустима дальність застосування за живою метою, м 3,5
Дистанція найбільш ефективного застосування, м 5-7
Принцип дії Свободный затвор
Ударно-спусковий механізм Одинарного или двойного действия

Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре