• Адреса магазину: Київська обл., м. Вишневе, вул. Святошинська, 40

Форт 12р/рм

                    0 відгуків / Написати відгук
30000 грн.
  • Виробник: Форт
  • Модель: 12рм
  • Наявність: Є в наявності

Опис

Пістолет був розроблений на початку 1990-х років НВО "Форт" на замовлення МВС України у зв'язку з моральним та фізичним старінням радянських пістолет Макарова, що перебувають на озброєнні. Під час розробки використовувався досвід чеської збройової фірми Ceská Zbrojovka.

Перша досвідчена партія пістолетів "Форт-12" була виготовлена ​​у травні 1995 року.

У 1997 році було завершено випробування та дослідну експлуатацію пістолетів «Форт-12», у червні 1998 року було завершено дослідно-конструкторські роботи.

Серійне виробництво (на верстатному устаткуванні з Чехії) розпочалося у 1998 році. До 2002 року стволи постачалися з Чехії.

Пістолет повністю (за винятком накладок на рукоятку) виготовлений зі збройової сталі, що забезпечує йому великий запас міцності.

Робота пістолета заснована на принципі віддачі вільного затвора. Він дозволяє стріляти як самовзводом, і з попередньо зведеного курка.

Стовбур виготовлений методом дорнування, в каналі ствола шість правих нарізів. Канал стовбура не хромований, що робить зброю вразливою до корозії.

Запобіжник прапорцевий, розташований з лівого боку затвора, блокує затвор, шептало, курок (як у спущеному, так і у зведеному положенні), ударник та спусковий гачок

Магазин металевий, з дворядним розташуванням патронів.

Засувка магазину розташована біля основи спускової скоби, після витрачання всіх патронів пістолет стає на затримку затвора. Це забезпечує високу швидкість перезарядки при зміні магазину, а разом із досить великою місткістю магазину — високу скорострільність.

Цілик і мушка мають флуоресцентні круглі мітки - для зручності прицілювання в умовах недостатньої освітленості.

Спускова скоба скопійована з CZ-75, з прямокутним уступом та поперечною насічкою в передній частині – для комфортного утримання зброї двома руками.

«Форт-12» відрізняється від ПМ покращеною ергономікою, підвищеною точністю стрільби, меншою віддачею, більшою скорострільністю, більшими масою і розмірами. Виняток становить лише відбивач, який, за відгуками деяких стрільців, необхідно було вкоротити, щоб запобігти його деформації і клин затвора.

Характеристики

Пістолети / Револьвери
Країна виробник Украина
Модель Форт 12рм
Боєприпаси 9мм Р.А.
Маса пістолета/револьвера (без патронів), кг 0,83
Габаритні розміри: довжина/ширина/висота, мм 180/32/130
Ємність барабану, магазину, шт 12
Мінімально-допустима дальність застосування за живою метою, м 3,5
Дистанція найбільш ефективного застосування, м 5-7
Принцип дії Свободный затвор
Ударно-спусковий механізм Одинарного и двойного действия

Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре